Küçükyalı Veteriner

Evcil hayvan sahiplenmek ciddi anlamda sorumluluk isteyen bir iştir. Çeşitli durumlarda sahiplerine zorluk çıkartacakları su götürmez bir gerçektir. Bu yüzden siz de sık sık zorluk yaşayabilir, profesyonel yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Küçükyalı Veteriner kliniğimizde evcil hayvanlarınızın sıkıntılarına profesyonel ekibimiz ile yardımcı olmaktayız. 7 gün ve 24 saat sürekli olarak sizlere sunduğumuz hizmetler neticesinde amacımız sizi ve minik dostunuzu mutlu etmektir.

Monovet Veteriner Kliniğimizde içimizdeki hayvan sevgisi ile teknik bilgimizi yan yana getirerek küçük dostlarımıza daha fazla yardımcı olmak ve onların da insanlar kadar sağlıklı bir hayat sürmesine yardımcı olabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Küçükyalı Veteriner kliniğimizde, bu çalışmalarımızı her gün daha da ileriye taşımak amacı ile son teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Sizlere ve hastalarımıza sunulan tüm hizmetler en yüksek teknolojide ve en iyi kalitede hizmetlerdir.

Küçükyalı Köpek Veterineri

Köpekler, yüzyıllardır insanoğlu ile yaşamaktadır. Köpeklerin çok sevilen hayvanlar olmasının yanı sıra zaman zaman da çok korkulan hayvan oldukları bilinen bir gerçektir. Özellikle kuduz bir köpek herkes için bir kâbustur. Düzenli olarak bakımı ve aşıları yapılmayan bir köpek de toplum için oldukça tehlikelidir. Bu yüzden köpek sahiplerinin düzenli olarak kliniğimize gelerek gerekli bakımları ve aşıları yaptırmaları gerekmektedir.

 Küçükyalı Kedi Veterineri

Kediler, bilinen en oyun sever hayvanlardan biridir. Oyun severlikleri ile bilindikleri kadar rol yetenekleri ile de bilinmektedirler. Kedilerin rol yetenekleri aslında sağlıklarını kontrol açısından sıkıntılı olan bir durumdur. Çünkü rol yetenekleri sayesinde, rahatsızlıklarını çok rahat gizleme yeteneğine de sahip oluyorlar. Bu yüzden kedinizi sık sık uzman bir veteriner hekime götürmeli ve tüm kontrollerini yaptırmalısınız. Aksi halde aniden rahatsızlanan kediniz için her şey çok geç olabilir.

Tabi ki sadece kedi ve köpek için değil, tüm evcil hayvanlarınız için kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. 7 gün ve 24 saat kesintisiz olarak sizlere sunduğumuz hizmetler sayesinde, acil durumlarda kliniğimize gelebilirsiniz. Veteriner kliniğimiz bünyesinde olan tüm hizmetler ve aklınızdaki sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Küçük dostlarınızın bütün sağlık ve yaşamsal sorunlarında, güvenle veteriner kliniğimize emanet edebilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 Oy Verildi, Ortalama: 3,67 out of 5)