Küçükyalı Veteriner

Küçükyalı Veteriner kurulduğu günden bu yana hastaların doğru teşhis ve tedavi edilmesini, alanındaki yenilikleri sürekli takip etmeyi ve teknolojik altyapısına yaptığı yatırımları artırmayı ilke edinmiştir. Evcil hayvanınızın ihtiyacı olan her şeyi sağlıyor ve evcil hayvan bakımı, teşhis, tedavi ve aşıları da dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi ile sevgili dostunuzun her zaman sağlıklı olmasını diliyoruz.

Alanında uzman Veteriner hekimlerimiz evdeki veteriner hekimlerimiz bu süreç boyunca sevgili dostunuzla yakından ilgilenecek ve evcil hayvan sahibi olan sizi bu konuda çok rahat ettirecektir. Küçükyalı Veteriner kliniğimizde her tür evcil hayvanın ithal aşıları yapılmaktadır. Hasta takip sistemi sayesinde evcil hayvan sahipleri telefon veya SMS yoluyla tekrar aşı sayısını öğrenebilirler.

Köpekler İçin Küçükyalı Veteriner Hizmetleri

Sevimli köpek dostlarınızın daha sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için bazı noktalara karşı son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Sevimli dostunuzun aşılarını aksatmamak, aşı takibini yapmak, tüy bakımını, ağız ve diş sağlığını önemsemeniz gerekli oluyor. Bu noktada sizlere ideal bir hizmet sunmayı hedeflemekte olan Küçükyalı Veteriner; sevimli dostunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu sayede köpeğiniz iç ve dış faktörlere bağlı olarak gelişen durumlarda erken teşhis ve tedavi süreçleri geçirebiliyor. Bunun yanı sıra köpeğinizin tüm bakımı da gerçekleşmiş oluyor.

Kediler İçin Küçükyalı Veteriner Hizmetleri

Evde en çok beslenen hayvanlar olan kediler hiç kuşkusuz çok sevimli ve oyun sever canlılardır. Ancak bu oyun sever ve canlı kedilerin hayatlarına daha sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için de sahiplerinin bazı yükümlülükleri bulunmaktadır. Kediler çok hassas canlılardır ve hayatlarını eksiksiz bir şekilde sürdürmek için çok şeye ihtiyaçları vardır. Tüm bu ihtiyaçları karşılamaya çalışmak tamamen kedi sahibinin sorumluluğundadır.

Bu nedenle kedi sahipleri tüm aşılarını yaptırarak, ihtiyaçlarını karşılayarak ve gerektiğinde profesyonel yardım alarak sevgili dostlarının yaşam kalitesini optimum seviyede tutmalı ve hatta iyileştirmelidir. Küçükyalı Veteriner Kliniği olarak kedilerinizin aşı takvimi gerçekleştirilmekte, kedilerinizin tüm teşhis ve tedavi süreçleri alanında profesyonel veteriner hekimler tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede de sevimli dostunuz çok daha kaliteli bir hayat sürebilmektedir.

İlgili Kelimeler:

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 Oy Verildi, Ortalama: 3,67 out of 5)