hayvan laboratuvar

Bazı hastalıkların teşhisi için laboratuvar kullanımı şarttır. Kliniğimizde laboratuvar, en iyi dostlarınız olan hayvanlarınızın tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak ekipmanlar ile donatılmıştır. Kliniğimizde tüm evcil hayvanlarınızın için gerekli olan biyokimyasal kan testleri son teknoloji cihazlar ile yapılmaktadır. Kliniğimiz bünyesinde de laboratuvar hizmetleri büyük bir titizlik ile verilmektedir. Ayrıca laboratuvarımızda mevcut olan cihazların rutin bakım ve tüm kalibrasyonları büyük bir özen ile yetkili kişiler tarafından yapılmakta ve gerekli olan sertifikasyonlar alınmaktadır. Kliniğimizde bulunan laboratuvar ünitesi çok donanımlıdır, bu sebeple de bünyesinde pek çok test yapılabilmektedir. Özellikle de kan hastalıkları için kliniğimiz bünyesinde bulunan laboratuvar kullanılmaktadır. Bunun haricinde idrar ve gaita (dışkı) tahlilleri, mikrobiyolojik testler, biyokimyasal analizler, kan gazları testleri gibi çok çeşitli tahlil ve testler de kliniğimiz bünyesinde yapılmaktadır. Veteriner kliniğimizin içerisinde bulunan laboratuvar sayesinde, pek çok hastalık vakit kaybetmeden teşhis edilebilmektedir. Çünkü laboratuvar işleri zaman zaman uzun sürebilmektedir. Ancak laboratuvarımız, veteriner kliniğimizin içinde bulunması dolayısı ile mümkün olan en kısa sürede ve en doğru sonuçlar ile tahlil sonuçlarını alabilmekteyiz. Böylelikle de vakit kaybetmeden gerekli tedaviye başlamaktayız.

Evcil hayvanlar da tıpkı insanlar gibi zaman zaman rahatsızlanabilmektedir. Hayvan sahipleri, evcil hayvanlarının rahatsızlandığını gördükleri zaman çok büyük derecede panik olabilmektedirler. Bu panik ile ne yapacaklarını şaşırıp, yanlış kararlar verebilmektedirler. Oysa evcil hayvanların da hastalıkları tıpkı insanlarda olduğu gibi iyi bir

hekim muayenesinden ve tedavisinden sonra iyileşmektedir. Bu sebeple hayvanların hastalıklarında hemen veteriner hekime götürmek gereklidir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)