petshop

Evcil hayvan sahiplerinin düzenli olarak veteriner kliniklerine uğramasının pek çok sebebi vardır. Elbette minik dostlarınızın sağlığını korumak, veteriner kliniklerine uğramanın ilk sebebidir. Ancak evinizin neşesi olan hayvanlarınızın sadece sağlık değil çeşitli bakım sorunları da vardır.  Bu sebepten ötürü petiniz rahatsızlanmasa da zaman zaman klinik yolu tutmanız gerekebilir. Çünkü onların da tıpkı biz insanlar gibi kişisel ihtiyaçları vardır. Gerek yeme, içme gibi temel ihtiyaçları olsun gerekse de oyuncu yapılarına hitap edecek ihtiyaçları olsun mutlaka karşılanmalıdır.

Kliniğimizde bulunan pet shop hizmetimiz ile evcil hayvan sahiplerinin her ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemekteyiz. Evcil hayvanlarınız için kliniğimizin pet shop kısmında mama ve aksesuarların en kaliteli çeşitlerini bulabilirsiniz. Kliniğimizde yavru ve yetişkin köpek ve kedi mamaları, konserve kedi ve köpek mamaları, hasta kedi ve köpeklerde kullanılan prescription tedavi mamaları ve de büyük bir iştah ile tüketecekleri ödül mamaları gibi çok geniş besin malzemesi vardır.  Ayrıca kedi ve köpeğinizi gezdirebilmeniz için gerekli olan oldukça rahat boyun ve göğüs tasmaları, parkta ve yürüyüşlerde kullanabileceğiniz uzatmalar, her boya ve kiloya uygun flexiler gibi çok çeşitli aksesuarlar da yine kliniğimiz bünyesinde pet shopta mevcuttur. Kedi ve köpeklerinizin konforu için özel olarak tasarlanmış yataklar, kendini güvende ve rahat hissedeceği yuvalar ve kedilerin tırmalama ihtiyaçları için tırmalama ürünleri, vücutlarını soğuk ve yağmurdan koruyacak elbiseler ve taşıma kapları da vardır. Kedileriniz için tuvalet kapları ve kumları, dostlarınızın deri ve tüy bakımı için özel şampuanlar ve fırçalar da ürünlerimiz arasındadır. Yeni doğmuş öksüz veya anne sütünün yetersiz olduğu durumlarda yavrularınız için anne sütüne eş olan, kedi ve köpek süt tozları ve biberonları gibi çok çeşitli ürünler mevcuttur.

Petshop Markalar

Bahsi geçen ürünlere ve daha fazlasına ulaşmak için kliniğimize uğrayabilirsiniz. Kliniğimizde muayene hizmeti 7 gün ve 24 saat sürekli olarak devam etmektedir. Dilediğiniz an kliniğimize gelebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)