Kadıköy Veteriner

Evcil hayvan sahiplerinin bir kısmı hekime gitmek yerine farklı kaynaklardan elde ettikleri bilgiler ile hareket etmektedir. Oysa bir veteriner hekim tarafından muayene edilmeden internetten veya başka bir kaynaktan edinilen bilgiler ile yapacağınız işlemler, dostunuza yarardan çok zarar verebilir. Kadıköy Veteriner kliniğimiz, hayvanlarınızı doğru şekilde muayene eder ve sonrasında doğru tedavi yöntemlerini uygular. Bu sebeple, evcil hayvanınızda bir rahatsızlığa rastladığınız zaman kendi kendinize tedavi etmeye çalışmamalısınız. Bizi arayarak, muayene için randevu talep edebilirsiniz.

İyi bir klinik arayışında olan evcil hayvan sahipleri, güvenilir bir veteriner hekim bulmak için araştırma yapmalılardır. Çünkü hayvanlarınızın sağlığı için en doğru yöntemler uygulanmalıdır. Aksi halde evcil hayvanınız için fayda değil zarar gözlenecektir. Veteriner kliniğimizde sizlere sunduğumuz hizmetler ile amacımız tamamen hastalarımız için güvenilir bir kurum olmaktır. Hasta ve hasta sahiplerini memnun etmek adına kendimizi her an daha da geliştirmekteyiz.

 Kadıköy Kedi Veterineri

Veteriner kliniğimizde kedilerinizin sağlığı ve konforu için sunulan hizmetler büyük bir dikkatle gerçekleştirilmektedir. Hayvan sever ve işinin ehli ekibimiz sayesinde kediniz için en doğru, en acısız ve en güvenilir yollar ile tedavisini gerçekleştirmekteyiz.

Kadıköy Köpek Veterineri

Köpekler diğer evcil hayvanlara oranla biraz daha zor bakıma ve daha dikkatli sağlık taramalarına sahip olan canlılardır. Bu sebeple köpeğinizin rutin kontrol ve taramalarını asla ihmal etmemelisiniz. Kliniğimiz bünyesine getirilen hasta köpekler, yoğun bir ilgi ile muayene edilir. Daha sonraki aşamalarda da yine yoğun ilgi ve büyük bir dikkat söz konusudur. Çünkü biz hayvan ve insan sağlığını önemsemekteyiz.

Aklınıza takılan soruları Whatsapp Numaramız üzerinden bize 7/24 sorabilirsiniz. Ancak, hayvanlarınızın rahatsızlıklarının bir veteriner hekim tarafından muayene edilmeden teşhis edilemeyeceğini bilmelisiniz. Bu sebeple hastalıktan ziyade, kliniğimiz bünyesinde sizlere sunulan tüm hizmetler hakkında detaylı bilgiyi bizi arayarak ya da kliniğimize uğrayarak öğrenebilirsiniz ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Kadıköy Veteriner kliniğimiz alanında tamamen uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Profesyonel kadromuz ile size en doğru yöntemler ile yaklaştığımız gibi ayrıca çok yüksek hizmet kalitesi de sunuyoruz.

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)