İçerenköy Veteriner

Evcil hayvan sahibi olan bireyler zaman zaman çok zevk alırken zaman zaman da çok zorluk yaşamaktadırlar. Bu noktada iyi bir veteriner kliniği bulmak zorlukların belirli bir kısmını en az düzeye indirmenize yardımcı olacaktır. Ancak evcil hayvan sahibi olan bireylerin en sık karşılaştığı sorunlardan biri güzel bir klinik bulma sıkıntısıdır. İçerenköy Veteriner kliniğimizde tamamen uzman kadromuz ile klinik bulma sıkıntınızı sona erdiriyoruz. İyi bir klinik bulma sıkıntısı yaşayan herkesin imdadına koşuyoruz. Çok çeşitli hizmetlerimiz ve uzman kadromuz ile evcil hayvan sahiplerine yardımcı oluyoruz ve pet sahibi herkesin tüm isteklerine cevap veriyoruz.

Kliniğimizde kedi ve köpek başta olmak üzere bütün evcil hayvanlarınıza elimizden geldiğince yardımcı olmaktayız. Kliniğimiz bünyesinde muayene, teşhis, tedavi, laboratuvar, koruyucu hekimlik ve aşı uygulamaları, röntgen, diş ünitesi, mikroçip uygulama, pet shop ve pet kuaför gibi çok çeşitli hizmetler mevcuttur. Ayrıca İçerenköy Veteriner kliniğimizde mevcut olan tüm cihazlar son teknolojidir, bu sayede hayvanlarınız için her şeyin en doğrusu yapılır. Hem sizin hem de evcil hayvanınızın sağlığını korumak adına tüm çalışmalarımızı büyük bir titizlik ile yürütüyoruz.

İçerenköy Kedi Veterineri

Evimizde en sık beslediğimiz ve beslerken de büyük keyif aldığımız canlılardan biri kedilerdir. Ancak kediler de diğer hayvanlar gibi bakımları hem eğlenceli hem de bazen zor olan canlılardır. Kedilerin bakımları kadar sağlıklarını kontrol altında tutmak da zordur. Bu sebeple kliniğimizde kedinize check-up yaptırabilirsiniz ve biz de kedinizi olası tüm tehlikelerden koruyabiliriz

İçerenköy Köpek Veterineri

Son yıllarda evlerimizde en çok beslediğimiz hayvanlardan biri olan köpekler, pek çok insan tarafından sevilmektedirler. Ancak köpekler Zoonoz hastalıkları çok fazla taşıdıkları için zaman zaman toplum adına zararlı olabilmektedirler. Bu zararları ortadan kaldırmak adına, köpeğinizi kliniğimize getirebilirsiniz.

Monovet Veteriner Kliniğimiz, tüm evcil hayvanlarınız ile yakından ilgilenmektedir. Veteriner kliniğimiz 7 gün ve 24 saat kesintisiz olarak hizmet verdiği için dilediğiniz saatte minik dostlarınızı kliniğimize getirebilir, gerekli yardımı alabilirsiniz. Sizlere kaliteli bir hizmet sunacağımızın garantisini vermekteyiz.

İlgili Kelimeler:

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)