İçerenköy Veteriner

İçerenköy Veteriner

İçerenköy Veteriner Kliniği kurulduğu günden itibaren hastaların doğru teşhis ve tedavisini ilke edinmiş, alanındaki yenilikleri her daim takip edebilmeyi başarmış ve teknolojik altyapısına yaptığı yatırımları artırmayı sürdürmekte olan bir kliniktir. Gerekli tüm evcil hayvan malzemelerini sizlere sunuyor, pet kuaför, teşhis, tedavi ve aşı gibi geniş hizmet yelpazesi ile sevimli dostlarınızın her daim sağlıklı olmasını istiyoruz. Alanında uzman olan veteriner hekimlerimiz tüm süreçler boyunca sevimli dostlarınız ile yakından ilgileniyor ve bu doğrultuda da siz evcil hayvan sahiplerinin içinin son derece rahat olmasını sağlıyor.

İçerenköy Veteriner kliniğimizde evcil hayvanlar için her türlü ithal aşı uygulamaları gerçekleştirilmekte ve kullanmayı tercih ettiğimiz hasta takip sistemi sayesinde de evcil hayvan sahiplerine aşı tekrar sayısı telefon veya SMS ile bildirilmektedir. Yasal olarak gerekli tüm aşılar ve mikroçip uygulamaları deneyimli veteriner hekimler tarafından yapılmaktadır.

Kediler için Veteriner Hizmetleri

Son derece hassas canlılar olan kedilerin hayatlarına eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde devam edebilmeleri için pek çok şeye ihtiyacı vardır. Bu ihtiyaçların tamamı ile karşılanmaya çalışılması ise tamamen kedi sahiplerinin sorumluluğundadır. Bu nedenle kedi sahipleri, sevimli dostlarının yaşam kalitesinin ideal seviyede olması ve hatta artması için tüm aşılarının takibini gerçekleştirmeli, ihtiyaçlarını karşılamalı ve gerekli olduğunda profesyonel yardımlar almaktan çekinmemelidir. İçerenköy Veteriner kliniği, kedileriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri alanında uzman veteriner hekim kadrosu ile sizlere sunmaktadır.

Köpekler için Veteriner Hizmetleri

İnsanlar ile kuşkusuz en iyi anlaşan hayvanlardan olan köpeklerin de tıpkı kediler gibi yaşam kalitelerini ideal seviyede tutabilmek veya artırmak için bazı ihtiyaçları bulunmaktadır. Köpek sahipleri tarafından bu ihtiyaçların son derece profesyonel bir şekilde köpeğe sunulması ise çok önem arz eder. İçerenköy Veteriner kliniği olarak; teşhis, tedavi, ağız ve diş bakımı, pet kuaför ve daha pek çok hizmet ile sevimli dostlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılama noktasında yanınızdayız. Köpeğinizin aşı takibini düzenli bir şekilde gerçekleştiriyor, sizlere tüm gerekli bilgilendirmeleri sağlıyoruz. Bunun yanı sıra köpeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz mama ve diğer nesneleri de size sunuyoruz.

İlgili Kelimeler:

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)