bostancı veteriner

Evcil hayvan sahiplenmek sorumluluk isteyen bir iştir. Gerek bakımları, gerek kişisel ihtiyaçları, gerek hastalıkları, gerekse de oyuncu yapıları ile size zaman zaman zorluk çıkartacakları inkâr edilemez bir gerçektir. Bu sebeple sık sık dara düşebilir, profesyonel yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Bostancı Veteriner kliniğimizde sizlerin ve minik dostunuzun sıkıntılarına profesyonel ekibimiz ile yardımcı olmaktayız. İyi bir klinik bulma sıkıntısı yaşayan herkesin imdadına koşuyoruz. Çok çeşitli hizmetlerimiz ile bir evcil hayvan sahibinin tüm isteklerine cevap veriyoruz.

Kliniğimizde size ve tüm evcil hayvanlarınıza yardımcı olmaktayız. Kliniğimiz bünyesinde muayene, teşhis, tedavi, laboratuvar, diş ünitesi, röntgen, mikroçip uygulama, koruyucu hekimlik ve aşı uygulamaları, pet shop ve pet kuaför gibi çok çeşitli hizmetleri sizlere sunmaktayız. Ayrıca kliniğimizi bünyesinde bulunan tüm cihazlar son teknolojidir. Bu sebeple minik dostunuz için en iyi yöntemler ile en doğru sonuçları çıkarıyoruz. Bostancı Veteriner kliniğimizde evcil hayvanınızın sağlığını yani dolayısıyla sizin ve diğer insanların da sağlığını koruyor ve gerekli olan tüm takipleri büyük bir dikkatle yapıyoruz. Gerek aşı uygulamaları olsun gerek ise muayene, tedavi ve teşhis uygulamalarımız olsun, hepsini çok büyük bir titizlikle gerçekleştiririz. Çünkü hayvanınızın ve sizin sağlığınız bizim için çok önemlidir.

Bostancı Kedi Veterineri:
Evimizde beslemekten büyük keyif aldığımız canlılardan biri kedilerdir. Ancak kediler bakımları hem eğlenceli, hem de zaman zaman zor olan canlılardır. Kediler ile ilgili yaşayacağınız zorlukları bilmeli ve gerektiği zaman yardım almalısınız. Kedinizin sürekli kontrol altında tutulmasını sağlamalısınız. Kliniğimizde kedinize check-up yaptırabilir ve olası tüm tehlikelerden koruyabilirsiniz. Biz de bu kontrolleri rutin haline getiririz ve takibini yaparak kedinizin durumunu rahatça gözetleyebiliriz.

Bostancı Köpek Veterineri:
İnsanlara dostlukları ile bilinen köpekler de tıpkı kediler gibi bakımı hem keyif veren, hem de bazen zorluk çıkartabilen canlılardır. Bu sebeple diğer tüm evcil hayvanların olduğu gibi köpeklerin de bakımı önemlidir.  Köpeğinizin sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmesini istiyorsanız, gerekli olan tüm bakımı ve sağlık kontrollerini düzenli bir şekilde yaptırmalısınız. Kliniğimiz bünyesinde kontrollerini yaptığımız hayvanların her daim takip altında tutuyoruz. Bu da size kolaylık, hayvanınıza ise yüksek yaşam standardı veriyor.

Aklınıza takılan soruları Whatsapp Numaramız üzerinden bize 7/24 sorabilirsiniz. Ayrıca kliniğimiz bünyesinde de 7/24, kesintisiz bir şekilde tedavi yapılmaktadır. Her türlü acil durumda, istediğiniz saatte ve günde kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. Kliniğimiz bünyesinde sizlere sunulan tüm hizmetler hakkında detaylı bilgiyi bizi arayarak ya da kliniğimize uğrayarak öğrenebilirsiniz ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Bostancı Veteriner kliniğimiz alanında tamamen uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Profesyonel kadromuz ve de profesyonel ekibimiz ile size en doğru yöntemlerle yaklaştığımız gibi ayrıca çok yüksek hizmet kalitesi de sunuyoruz. İşini büyük bir özveri ile yapan veteriner hekimlerimiz ile daima yanınızdayız.

İlgili Kelimeler: ,

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)