kozyatağı veteriner

Kozyatağı Veteriner

Veterinerler evcil hayvanlarımızın sağlığını korumada çok önemli bir rol oynamaktadır. Bunu kullanıp sizlere binlerce lira vermek zorunda bırakan fırsatçı veterinerlerden bıkmadınız mı? Sizlere en iyi veteriner deneyimi sağlamaktan gurur duyuyoruz. Yılların deneyimi ile beraber evcil hayvanlarınızın en iyi tedaviyi göreceğinden emin olabilirsiniz. Diğer veterinerlerin aksine Kozyatağı Veteriner olarak sizi ve evcil hayvanlarınızı düşünüp hem cep yakmayıp hem hayvanınıza en iyi veteriner hizmeti veriyoruz. Uzman ekiplerimiz ile beraber evcil hayvanların en sakin şekilde tedavisi yapılması için kendimize has özel yöntemlerimiz mevcuttur. Bizden hizmet almak için hemen arayın!

Kozyatağı Veteriner Muayene Fiyatları

Hayvan dostlarımızın sağlık durumları ve düzenli veteriner hekimi kontrolleri oldukça önem taşıyan bir konudur. Kozyatağı Veteriner olarak sizinle birlikte uzun yıllar boyunca, sağlıklı bir şekilde hayatlarına devam edebilmeleri için düzenli bir şekilde muayene olmaları gerekmektedir. Belirli ücretler karşılığında hizmet gören minik dostlarımızın Kozyatağı Veteriner 2022 yılı muayene fiyatlarımız ise aşağıdaki gibidir:

Kedi Genel Muayene: Fiyat Sorunuz,
Köpek Genel Muayene: Fiyat Sorunuz,
Kedi Kontrol Muayenesi: Fiyat Sorunuz,
Köpek Kontrol Muayenesi: Fiyat Sorunuz,
Kedi Acil Durum Muayenesi: Fiyat Sorunuz,
Köpek Acil Durum Muayenesi: Fiyat Sorunuz,
Muayene (Çalışma Saatleri Dışı): Fiyat Sorunuz,
Dr. Veteriner Hekimi Muayenesi: Fiyat Sorunuz,
Kafes Kuşları Muayene: Fiyat Sorunuz,
Kafes Kuşları Kontrol Muayenesi: Fiyat Sorunuz,
Sürüngen Muayene: Fiyat Sorunuz,
Sürüngen Kontrol Muayenesi: Fiyat Sorunuz,
Kemirgen Muayene: Fiyat Sorunuz,
Kemirgen Kontrol Muayenesi: Fiyat Sorunuz.

En Yakın Veteriner

Kliniğimiz her yere çok yakın bir konumda bulunmaktadır. Bu sebepten ötürü arabanız ile neredeyse 5 dk lık bir kısa bir sürede kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Kozyatağı 7/24 Veteriner

Kozyatağı Veteriner olarak ne yazık ki minik dostlarımızın yardımına 7/24 koşamıyoruz. Hizmet saatlerimiz 09.00 – 19.30 saatleri arasıdır. Bu saatler arasında sizlere Kozyatağı Veteriner olarak hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Veteriner Kime Denir?

Üniversitelerin Veterinerlik bölümü programlarından, mezun olan kişilerin, icra etmeye hak kazandığı mesleğe, veterinerlik adı verilir.

İlgili Kelimeler: ,

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)