kozyatağı veteriner

Evcil hayvanınız varsa sık sık veteriner hekim yolu tutacağınızı bilmelisiniz. Bu sebeple iyi bir veteriner kliniği dolayısıyla da iyi bir veteriner hekimi bulmalısınız. Ancak evcil hayvan sahibi olan bireylerin en sık karşılaştığı sorunlardan biri klinik bulma sıkıntısıdır. Kozyatağı Veteriner kliniğimizde tamamen uzman kadromuz ile klinik bulma sıkıntınızı sona erdiriyoruz. Çok çeşitli hizmetlerimiz ve uzman kadromuzla pet sahiplerine yardımcı oluyoruz.

Kliniğimizde kedi ve köpek başta olmak üzere tüm evcil hayvanlarınıza yardımcı olmaktayız. Muayene, teşhis, tedavi, laboratuvar, röntgen, diş ünitesi, mikroçip uygulama, koruyucu hekimlik ve aşı uygulamaları, pet shop ve pet kuaför gibi çok çeşitli hizmetleri bulunan kliniğimizin içinde bulunan tüm cihazlar son teknolojidir. Kozyatağı Veteriner kliniğimiz bünyesinde mevcut olan tüm bu hizmetler ile hem sizin, hem de evcil hayvanınızın sağlığını koruyoruz ve elimizden geldiğince hem size, hem de evcil hayvanlarınıza kaliteli bir hizmet sunmak amacındayız. Evcil hayvan bakımı ne kadar güzel ve eğlenceli de olsa zaman zaman zor olabilmektedir. Karşılaştığınız zorluklarda bize danışabilirsiniz. Yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız.

Kozyatağı Köpek Veterineri

Şüphesiz insanların evinde beslemekten en hoşlandığı canlılardan biri köpeklerdir. İnsanlara dostluklarıyla da bilinen köpekler, bakımı eğlenceli olduğu kadar aynı zamanda zor olan canlılardır. Köpeğinizin sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmesini istiyorsanız, gerekli olan tüm bakımı ve sağlık kontrollerini yaptırmalısınız. Kliniğimizde yapılan check-up sayesinde köpeğinizin sağlığını bizim de takibimizle kontrol altında tutabilirsiniz.

Kozyatağı Kedi Veterineri

Evlerimizde en çok beslediğimiz canlılardan bir diğeri ise kedilerdir. Kediler de tıpkı köpekler gibi bakımları hem eğlenceli, hem de zaman zaman zor olan canlılardır. Kedinizin yaşam standartlarını yükseltmek ve uzun bir hayat sürmesini sağlamak için sürekli kontrol altında bulunmasını sağlamalısınız. Çünkü kediler yapıları gereği rahatsızlıklarını çok iyi kamufle edebilecek rol yeteneğine sahiptirler. Siz hastalığını, rahatsızlığını fark edene kadar çok geç olabilir. Bu sebeple diğer tüm evcil hayvanlarda olduğu gibi kediler alanında da uzman kadromuza danışabilirsiniz. Biz de bu sayede gerekli olan tüm sağlık kontrollerinden kedinizi geçirebilir, erken teşhis ile hayatını kurtarabiliriz.

Kliniğimiz bünyesinde 7/24, kesintisiz olarak sizlere sunulan hizmetler hakkında detaylı bilgiyi bizi arayarak ya da Whatsapp üzerinden yazarak alabilirsiniz ve merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Kozyatağı Veteriner kliniğimiz tamamen uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Alanında uzman ekibimiz hayvanlarınız için en doğru hizmetleri sağlayacaktır. Unutmayın, iyi bir klinik ile hayvanlarınızı koruyabilirsiniz.

İlgili Kelimeler: ,

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)