ataşehir veteriner

Evinde hayvan besleyen bireylerin en sık ziyaret ettikleri yer veteriner klinikleridir. Veteriner klinikleri sık sık ziyaret edileceğinden dolayı evcil hayvan sahibi bireylerin iyi bir veteriner kliniği bulmaları şarttır. Ataşehir Veteriner kliniğimiz ile evcil hayvan sahibi kişilere çok iyi bir klinik hizmeti sağlıyoruz. Alanında uzman kadromuz ile sizin ve minik dostunuzun daima yanındayız. Çok çeşitli ve kaliteli hizmetlerimiz ile ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz.

Monovet Veteriner Kliniği olarak amacımız; tüm hastalarımıza, en gelişmiş sağlık donanımlarını yüksek beceri, şefkat duygusu ve hayvanın yaşam hakkına saygı ile destekleyerek çok kaliteli hizmet sunmaktır. Hasta bakım standartlarında sürekli gelişim sağlamak ve bu gelişimi sürekli eğitim ve teknolojiyle daha ileri düzeylere taşımaktır. Bu sebeple Veteriner kliniğimizde mevcut olan tüm hizmetleri büyük bir özveri ve dikkat ile sizin ve minik dostlarınız için sunuyoruz. Amacımız doğrultusunda, çalışmalarımızı hasta odaklı bir şekilde yürütüyoruz. Bu sayede evcil hayvanlarınız için gerekli olan hizmetleri en kaliteli şekilde karşınıza çıkarabiliyoruz.

Ataşehir Köpek Veterineri

Evimizde beslediğimiz en dostane canlılar köpeklerimizdir. Eğer köpeğinizin kaliteli ve uzun bir yaşam sürmesini istiyorsanız gerekli olan tüm sağlık kontrollerini ve bakımlarını düzenli olarak yaptırmalısınız. Kliniğimizde mevcut olan hizmetler ile köpeğinizin mevcut sağlık problemlerini tedavi ederiz, sağlığını kontrol altında tutarız ve bakımlarını düzenli olarak yaparız.

Ataşehir Kedi Veterineri

Kediler evimizde büyük bir keyifle beslediğimiz, beslerken de bazı zorluklar ile karşılaştığımız evcil hayvanlarımızdır. Kediler ile ilgili yaşayacağınız zorlukları bilmeli ve gerektiği zaman yardım almalısınız. Kedinizin yaşam standartlarını yükseltmek ve uzun bir hayat sürmesini sağlamak için sürekli kontrol altında bulunmasını sağlamalısınız. Kliniğimizde kedinizin sağlıklı bir hayat sürmesi için gerekli olan her türlü kontrolü ve bakımı yapmaktayız.

Kliniğimiz bünyesinde 7/24, kesintisiz olarak sizlere sunulan hizmetler ile ilgili detaylı bilgiyi bizi arayarak ya da Whatsapp üzerinden yazarak alabilirsiniz ve merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Ataşehir Veteriner kliniğimiz uzman bir ekipten oluşmaktadır. Alanında uzman ekibimiz hayvanlarınız için en doğru hizmetleri sağlayacaktır. Unutmayın, iyi bir klinik ile hayvanlarınızı koruyabilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)